KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13095268
nr 1309 5268
Lisa Larsson-Sundling
(f. 1956), Sverige
Etsning, "Ett släkte i utdöende I". Signerad. Motivet: 52x35cm
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:52:32
100 kr
150 kr
200 kr
Lisa Larsson-Sundling
Läs mer om Lisa Larsson-Sundling
Lisa Larsson-Sundling
nr 1309 5268
Lisa Larsson-Sundling
(f. 1956), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 24 februari 2020 |
Lisa Larsson-Sundling